WSPÓŁPRACA DLA ARCHITEKTÓW
I PROJEKTANTÓW

Współpraca z Architektami i Projektantami

Jesteśmy zespołem doświadczonych i kreatywnych stolarzy, którzy specjalizują się w wytwarzaniu mebli dla wymagających klientów. Zrealizujemy Twój pomysł od A-Z w 100% zgodnie z przygotowanym projektem lub zaprojektujemy meble oraz elementy według Twoich wymagań.

Współpracujemy z architektami z różnych dziedzin, a nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego z naszych partnerów. W ramach współpracy oferujemy m.in. usługi projektowe, wizualizacje, modele 3D, koncepcje, kosztorysy, nadzór nad wykonaniem, wykonanie oraz wiele innych.

Oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb

Współpracując z nami otrzymasz wsparcie techniczne i fachową wiedzę wynikającą z naszego doświadczenia. Nasze projekty charakteryzują się precyzją i dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Firma Woodmaker posiada bogate doświadczenie w prototypowaniu i projektowaniu wyjątkowych mebli. Specjalizujemy się w obróbce litego drewna oraz meblach z płyt fornirowanych dębem.

Tworzenie projektów na miarę oczekiwań

W naszej pracowni używamy programów CAD do modelowania 3D Rhinoceros, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc w opracowywaniu złożonych detali oraz przekładać rozwiązania projektowe na rzeczywiste obiekty.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy projekt był zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły, co pozwala nam na tworzenie spersonalizowanych projektów zgodnych z oczekiwaniami naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszym zespołem. Chętnie odpowiemy na pytania oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego projektu.

Napisz do nas jeśli chcesz nawiązać współpracę

    Porozmawiajmy o Twoim projekcie

    Zapraszamy do rozmowy, w trakcie której szczegółowo omówimy Twój projekt! Zrozumiemy jakie są Twoje wymagania i w jaki sposób możemy pomóc.
    Aktualizuje…
    • Brak produktów w koszyku.